Националният банков синдикат отбелязва 35 години от учредяването си

СКЪПИ ПРИЯТЕЛИ СИНДИКАЛИСТИ,

Приемете искрените поздравления от ръководството на КНСБ по случай 35-та годишнина от учредяването на Национален банков синдикат.

От името на голямото ни синдикално семейство Ви пожелавам да бъдете все така единни в преодоляване на предизвикателствата, пред които ни изправя днешният ден. Едно от тях е бързото навлизане на дигитализацията и изкуствения интелект, което води до промяна на характера на труда. Тази тенденция е особено осезаема във финансовия сектор. Това поставя пред нас изискването да организираме и подпомогнем активно нашите членове да придобият нови умения и компетенции, което ще защити интересите им в новата променяща се среда.

Пожелавам Ви с воля и отдаденост да консолидирате и разширявате синдикалното присъствие и обхват в банковия сектор, което е гарант за достойно заплащане, но и за по-силна защита на работните места.

Бъдете здрави, единни и успешни!

Честита годишнина!

 

Със синдикален поздрав,

ПЛАМЕН ДИМИТРОВ

ПРЕЗИДЕНТ НА КНСБ