Регионалният съвет на КНСБ в Бургас проведе на 20 и 21 февруари разширено заседание. На него бе отчетена дейността за 2025 година и бяха очертани и обсъдени предстоящите дейности и кампании през настоящата година. Освен синдикални председатели от областта, в заседанието участваха и лидери на федерации към КНСБ.
На 21 февруари се проведе и теоретично и практическо обучение, посветено на медийната грамотност, с участието на журналисти от водещи национални медии в област Бургас. Целта бе да се повишат комуникационните знания на синдикалните лидери, както и уменията им за представяне пред аудиторията на съответните теми и проблеми.




