Избраха нов председател на СО на КНСБ в Общинската администрация в Средец

Отчетно изборно събрание на СО на КНСБ в общинската администрация в община Средец се проведе днес, 23 март, понеделник.

Дългогодишният председател на организацията Таня Димитрова се пенсионира и предаде синдикалната щафета на новия, избран по време на събранието – Светла Живанкина- Георгиева.

Официални гости на събитието бяха Мая Сариева, областен координатор на КНСБ в Бургас, както и кметът на община Средец Иван Кичев.

РС на КНСБ в Бургас поздравява Таня Димитрова и ѝ желае здраве и щастие. Тя оставя след себе си безценен опит и следа в синдикалното движение.