Федерацията на независимите синдикални организации от българската армия навършва 36 години

УВАЖАЕМИ Г-Н БРАТОВАНОВ,

 

Вече 36 години Вие закриляте и се грижите за интересите на членовете на Федерацията на независимите синдикални организации от българската армия.

Политиката по заплащане на труда, запазването на работните места е в сърцевината на синдикалната дейност и всички знаем, че за да се постигне баланс, различните интереси трябва да бъдат съчетавани на основата на диалога, договарянето и компромиса.

Вие имате своята утвърдена роля като отговорен защитник на трудовите, социалните и професионалните права на военните служители и работници от системата на отбраната. Отстояването на справедливи социални политики са от съществено значение за нейната ефективност, но така също и за общественото доверие към синдикалните организации.

По повод годишнината приемете поздравленията на КНСБ и пожеланията да бъдете единни, силни и несломими в името на общата ни кауза!

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!

 

Със синдикален поздрав,

ПЛАМЕН ДИМИТРОВ

ПРЕЗИДЕНТ НА КНСБ