Уважаема г-жо Милчалиева,
Честита 36-та годишнина от учредяването на Федерацията на независимите синдикални организации от леката промишленост.
Предизвикателствата пред сектора не стихват, но Вие с постоянство, професионализъм и експертиза успявате успешно да ги преодолеете.
Така печелите не само нови членове за федерацията, но и утвърждавате авторитета си, като постигате победи при разрешаването на сериозни проблеми на отделни колективи от леката промишленост.
Не спирайте да сте винаги в крак с времето, да се борите все така всеотдайно за общите ни цели и да развивате инициативите си.
Убеден съм, че Вашата отдаденост на каузата и занапред ще дава резултати в името на работещите хора.
Честита годишнина!
Със синдикален поздрав,
Пламен Димитров
Президент на КНСБ
