Честита 36-годишнина на Федерацията на независимите синдикални организации от леката промишленост

Уважаема г-жо Милчалиева, 

Честита 36-та годишнина от учредяването на Федерацията на независимите синдикални организации от леката промишленост.

Предизвикателствата пред сектора не стихват, но Вие с постоянство, професионализъм и експертиза успявате успешно да ги преодолеете.

Така печелите не само нови членове за федерацията, но и утвърждавате авторитета си, като постигате победи при разрешаването на сериозни проблеми на отделни колективи от леката промишленост.

Не спирайте да сте винаги в крак с времето, да се борите все така всеотдайно за общите ни цели и да развивате инициативите си.

Убеден съм, че Вашата отдаденост на каузата и занапред ще дава резултати в името на работещите хора.

Честита годишнина!

 

Със синдикален поздрав,

 Пламен Димитров

Президент на КНСБ