Синдикална федерация „Металици“ навършва 34 години от учредяването си

 

УВАЖАЕМА Г-ЖО ПЕТРОВА,

На днешния ден отбелязваме 34 години от учредяването на Синдикална федерация „Металици“ – години изпълнени с много сериозна работа и действия по съхраняването на работните места в металургията, постигането на достойни възнаграждения на работещите в сектора и укрепването на социалния диалог.

В условията на динамични икономически предизвикателства Вие продължавате да бъдете надежден партньор и гарант за защита на интересите на работещите. Вярвам, че с ясен поглед в бъдещето ще успеете да се адаптирате към променящите се бизнес модели, за да продължите ефективно да защитавате трудовите права и синдикалната свобода.

Пожелавам на ръководството и на всички членове на федерацията здраве, единство и нови успехи. Нека и занапред да работите със същата отдаденост и енергия за благото на българските металици.

Честит празник!

 

Със синдикален поздрав,

ПЛАМЕН ДИМИТРОВ

ПРЕЗИДЕНТ НА КНСБ